Moda trendlerini yakından takip eden stilistlerimiz ve modacılarımızın modern bakış açıları ile ‘Modaya Adım At’ sloganını sizlere en kaliteli ürünleri sunma anlayışı çerçevesinde Yediadim.com olarak sürdürüyoruz. Bireylerin giyinme ihtiyacını sıradan çözümlerle değil kalite bağlamında yüksek standartlar görsel anlamda da estetik ürünlerle karşılamayı hedeflerken her bütçeye uygun çözümler sunabilmeyi markamızın temel ilkelerinden bir tanesi olarak benimsiyoruz.

Tekstil ve aksesuar konusunda dinamik, yenilikçi ve vizyoner bir bakış açısını benimseyerek farklı yaş ve gelir gruplarına mensup müşterilerimizin severek kullanacakları ürünleri satışa sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizle ilişkilerimizi bir alışverişten ziyade bir ortaklık düzeyinde gerçekleştirmeyi arzularken müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakatini en yüksek standartlara taşımayı hedefliyoruz.

 

 

Ürün çeşitliliğinde her geçen daha yüksek seviyeler elde etmeyi arzuluyor ve bu anlamda kaliteli bir alışveriş deneyimine kapı aralıyoruz. Ürün çeşitliliği kadar ödeme seçenekleri ve iptal/iade şartlarında müşterilerimizin talep ve beklentilerini önemseyerek sıradan bir marka olmadığımızı gösteriyoruz.